15 Aralık 2014 Pazartesi

Üniversiteli Sınıf Arkadaşım Sex Hikayeler

Merhaba Sikiş Hikayeleri okuyucuları. Ben 91 doğumluyum, yani şu an 23 yaşındayım. 2011 yılında üniversiteyi kazandım İskenderunda. O dönem kendimi solcu olarak nitelendirirdim ama şimdi bakıyorum da o zamanlar kemalistmişism. Asla insan ayrımı yapmazdım. O dönem Kürtçüsünden Türkçüsüne cemaatçisine solcusuna kadar her kesimden arkadaş edindim. 

Hayal etmeniz açısından kendimi tarif edeyim biraz. 1.84 boyunda, esmer, siyah düz saçlı, genelde kirli sakallı, hafif çekik gözlü, sıklıkla spor giyinen, sempatik biriyim. Oldukça sıcakkanlı olduğumdan insanlara çok kolay yaklaşırım. Kızlar açısından bakıldığında "tatlı" olarak nitelendirilebilecek biç mizacım var. 

5 daireli bir "aile" apartmanının tek kiralık dairesinde oturuyordum o zamanlar. Cidden aile apartmanıydı ve bana evlat gibi sahip çıkmışlardı. O zamanlar 2 yıllık bir ilişkim vardı ve o kızdan başkası benim evime girip çıkamazdı. Bulunduğumuz sokak dedikodu kazanı gibiydi ve ailelerinin adı çıksın istemezlerdi. Ayrıca apartmanın alt katındaki işyeri ev sahibimindi. Giren çıkan herkesi net görebiliyorlardı. 

Sınıfta en iyi not tutanlar cemaatçi kızlardı. 4 tanesi sürekli birlikte geziyor birlikte oturuyorlardı. Vize zamanı bunlardan faydalanabilirim diyerek, biraz da sempatimi kullanarak kızlarla tanışmayı başardım. Fazla arkadaş canlısı olduğumdan ve niyetimi karşıya sezdirmememden ötürü hiçbiri ters tepmedi. Gerçekten de vize zamanı geldiğinde ben onlara ders verdim okul kantininde, onlardan da en kral ders notlarını aldım. Çalıştırdığım sınavlardan da AA be gibi notlar aldılar hepsi. 
Porno hikayeleri
Aralarından vasat tipli biç tanesi vardı. Adına Kübra diyeceğim şimdi. Hikâyede bir sürü yer adı vs. ayrıntı vereceğim için isimleri gerçek yazamam. net ifşa olur. Bu vasat tipli Kübra 1.70 boylarında, cemaat tayfasından olduğu için doğal olarak başı kapalı, 5 günün 4ünde aynı eşarp ve pardösüyü giyen (başlarda böyleydi) saf mı saf biç tipti. Kübra oldukça muhafazakâr bir ailenin kızıydı. Aslen Urfalıydı. Babası polisti. Bildiğim kadarıyla asayişte görevliydi. Annesi görücü usulüyle evlendirilmiş, kayınvalidesi yüzünden Günyüzü görememişti. Aile yapıları hayli kapalıydı. Mutlaka Ergün selamlaşma ve muhabbet faslımız olmaya başlamıştı kızlarla. Sınıfta onlarla iletişim kurabilen benden başka sadece cemaat erkekleriydi. Onlar da benden rahatsız oluyorlardı gizlice ama benim muhabbetlerim hep mizahi ve arkadaşça olduğu için bana bir şey diyemiyorlardı. Ayrıca ben kendi memleketimdeydim, onların hepsi gurbetçiydi burada. Diklenmeleri biraz abes olurdu. Sonradan öğrendim ki kızlara gizlice benden uzak durmaları gerektiğini birkaç kez tembihlemişler. 

Hiçbirine başta art niyetle yaklaşmadım. Muhabbetler devam ettikçe Kübra'nın bakışlarını benden kaçırdığını fark ettim. Kötüye yormadım. Arkadaşlığımız devam ediyordu. Tabi ders odaklı çıkar ilişkilerimiz de. Bu arada siyaset de tartışıyorduk zaman. Onların hayata bakış açılarını değerlendiriyor, ben de kendi yorumlarımı onlara anlatıyordum. Bu benim yapmaktan çok keyif aldığım bir şeydir. Başka insanların gözünden dünyaya bakmaya çalışmak. Onlara da kendi gözlüğümü sunmak bana keyif veriyordu.

Her geçen gün Kübra dikkatimi daha çok çekiyordu. Onu bir meta olarak görmeye başladım. Bakışlarını benden kaçırmalarını anlamlandırmaya çalışıyor, öte yandan ona bakışlarımı sıklaştırıyordum. Daha çok iletişim kurmaya çalışıyordum. Gözüm ortalamaya göre uzun bacaklarına, ortalamanın hayli üstünde büyük kalçalarına kaymaya başlamıştı. Vücudunun yuvarlak hatları vardı ve bana oldukça çekici geliyordu. İleride bununla sikişeceğime hiç ihtimal vermiyor ve burada bir seks hikayesianlatacağım hiç aklıma gelmezdi. Ama bu kadar muhafazakâr ve dindar bir kızı elde etmek imkânsızdı. 

Vizeler 2 hafta sürüyordu bizim okulda. İlk haftanın cuma günü bir sınavdan ara arda çıktık. Önceki günü kendisinden not getirmesini istemiştim. Beraber fotokopiciye gittik. Elindeki notların bir kopyasını aldım kendime. Beraber çıktık. Canı hayli sıkkın görünüyordu. Yolumuz hemen aynıydı. Cemaat eviyle benim evim aynı mahalledeydi arada 3 sokak falan vardı anca. Beraber yürümeye başladık. 

Babası Kübra’yla hafta içi telefonda sınavları sormuş. Kübra sınavlardan birinin kötü geçtiğini söyleyince babası acayip eterlenmiş. "biz seni okumaya mı gönderiyoruz şımarıklık yapmaya mı" falan demiş. Kübra babasına âşıktır. Bu yüzden babasının en ufak sesini yükseltmesini bile kendine dert eder. Ailede de fazla okuyan kız olmadığından Kübra ya gösterilen anlayış oldukça az ve bütün ailenin gözleri üzerinde. Biç yandan okuldan alınma korkusu, kocaya gitme korkusu falan da var. Ben bunu biraz teselli etmeye çalıştım. Biraz dik başlı olmasını, her söylenene hemen boyun eğmemesi gerektiğini anlatmaya başladım. Artık "birey" olmasının zamanının geldiğini öğütlüyordum. Sohbetimiz saatler sürdü. 

Ben bu arada ona kendi aile yaşantımdan bahsettim. Kendi kişisel özelliklerimden bahsettim. Örnek alması gereken yerleri göstermeye çalıştım. İnsanı geliştirecek düşüncelerden bahsetti. Hümanizmi, özgürlüğü ve özgür olmanın önemini falan anlatıyorum. Ben anlattıkça onun bana olan hayranlığının net olarak arttığını görebiliyordum. Sohbet onu rahatlatmıştı. Motive olmuştu. Yine yürüyerek mahalleye döndük. Bu arada tenha yolları tercih ettik ki gören olmasın. Çünkü cemaatin her yerde ama her yerde adamı vardı ve gören olursa bizi, Kübra için iyi olmazdı. Yine tenha biberde vedalaşmamız gerekti. Teşekkür etti, rahatladığını söyledi. Ben de bunu zaman tekrarlayabileceğimizi söyledim. "sorun olmayacaksa telefon numaranı ver bana. Sen de benimkini al. Canın sıkılınca biç mesaj atsan yeter, yanında olmaya çalışırım" dedim. Aldık numaraları. 

Mesajlaşmalarımız başladı. O bana derdini anlatıyor, ben çözüm üretmeye çalışıyordum. Hep aklımın bir köşesinde onu elde etmek vardı ama imkânsız gözüyle bakıyordum. Bana ilgisini artırabilmek için zaman egosunu şişiriyor, iltifatlar ediyordum nazikçe. Ona kendini iyi hissettirdiğimi söylemeye başladı. İyi hissettiği için de benimle daha fazla konuşmak istiyordu. 1-2 kez daha buluştuk sahilde. Çocuklarla falan oynadık, denizde taş sektirdik vs. tatmadığı duyguları tatmaya başlamıştı ve bu her seferinde daha tatlı geliyordu. Bunlar ona yasak olan şeylerdi. Sikiş hikayesi bile yasak. Yasakların, hele bir erkekle bunca iletişim kurmanın bu kadar tatlı olduğunu görünce başka yasakların da tadını almak istediğini görüyordum. İnsan psikolojisinden az çok anlarım. Yönlendirmeyi ve sezmeyi bilirim. Bunu net olarak görebiliyordum. Kübra benden daha fazlasını istiyordu ama henüz zamanı değildi. Aradan bir süre daha geçti, bu arada 3 sene öncesi olduğu için süreleri net hatırlamıyorum beyler. Bu arada konuşmalarımız aynı hızda ve ton yükselterek devam ediyordu. 

Yine canının sıkkın olduğu biç gün mesaj attı. 

Nasılsın napıyorsun muhabbeti geçti. Yine bunalımlardaydı. Nerede olduğunu sordum evde olduğunu söyledi. Tiplerinin sebebini anlatmadı. Kimlesin kim var yanında dedim. Dersteler onlar dedi. Ev arkadaşları evde yoktu. Eğer senin için sıkıntı yoksa gelip biç kahveni içeyim hem neyin var anlatırsın dedim. Önce biraz naza çekse de kısa bir süreliğine eve gitmemi kabul etti. Risk almak istemedi çünkü cemaat eviydi ve bir erkeği eve aldığı öğrenilirse kıyamet kopardı. Bu da bir yasaktı ve Kübra bir yasağı daha çiğnemenin tadına varıyordu. 
Seks Hikayeleri
Eve gittim apartman kapısını önceden açmıştı zili çalmadan içeri girdim. Daire numarasını mesaj olarak attı. Kapıyı çaldığım anda açtı beni içeri çekip kapattı aniden. Kimse görmesin diye. Derin biç nefes verdi. Korkmuştu. İçeri geçip oturduk. Başını sadece ince bir eşarpla örtmüştü. Pijaması vardı. Tam ev haliydi ve böylesi gözüme daha güzel görünüyordu. EEG kahven nasıl olsun dedi. Kahveyi boş ver dedim muhabbete girdim. Derdini öğrendim. Ev arkadaşıyla tartışmıştı ve evde aynı havayı solumaktan bile rahatsız oluyordu ikisi de. Anlatırken sinirden gözleri yaşarmıştı. Yanına oturup gözyaşını sildim. Yadırgadı. Burnunu çekip hafifçe benden uzaklaştı. Ürkütmemem gerektiğinin farkındaydım. Önce üstüne gitmedim. Onu biraz motive ettim. Sonra biç 50 cm kadar yana kayıp elimi hafifçe dizime vurup gülümsedim. Dizime uzanmasını istedim. Şimdi diyeceksiniz ki köpek mi çağırıyorsun. Öyle değil. O işaret ve gülümseme samimi ve güven vericiydi. Önce kısa biç tereddütten sonra bana güvenmesi gerektiğini anladı ve dizime uzandı. İlk defa babasından baksa biç erkeğin dizine uzandığını söyledi. Konuşmaya devam etti. O konuşurken ben gözlerinin içine bakıyordum. Konuşmasına devam ederken elimi dudaklarına götürdüm. Sustu ve dondu kaldı. Eğilip ufak biç öpücük kondurdum. Tepkisizdi. Şaşkındı. Dizimden kalkıp doğruldu. Yanımda oturuyordu birbirimize bakıyorduk. Ters tepmesinden korktum ve vakit bu vakittir deyip tekrar öptüm. Tepki vermesine fırsat vermemeliydim. Ama ters giden bir şeyler vardı, öpüşmeyi bilmiyordu. Sanki hiç sex hikayesiokumamıştı. Bozuntuya vermedim ve devam ettim. Onu öperken aklım kocaman kalçalarındaydı. Yine ürkütmeden kendime çektim ve vücudunu okşamaya başladım öperken. Boynunu öptüm, nefesimi verdim, boynunu kıstırdı çılgınca hislerdi bunlar Kübra için. Elimi kalçasına doğru götürdüm. İncecik pijamadan bütün sıcaklığını hissedebiliyordum. Sağ elim kalçasında sol elim sırtında geziniyordu. Ağzı yarım açıktı, hoşuna gidiyordu ama nasıl karşılık vermesi gerektiği konusunda en ufak bir fikri yoktu. Kontrolü bana bırakmıştı. Sol elimi başına doğru götürüp eşarbını aşağıya doğru çektim. Saçları ortadaydı. Resmen savunmasız kalmıştı. Uzun, kahverengi ve kıvırcık saçları vardı. Birkaç saniye daha öpüştükten sonra beni geriye itti. Ellerini yüzüne kapattı. İkimiz de sessizdik. Biraz bekledikten sonra Kübra diyip ellerini yüzünden çektim. Gözleri yaşarmıştı. Ağlıyordu içten içe. Tabularını yıkmış, yasakları çiğnemiş, tadına varmıştı ama savunmasızdı. En önemlisi âşık olduğu adama, yani babasına ihanet etmişti. Ona layık bir kız olamamıştı. 

Başını omzuma doğru çektim. Yüzünü okşadım ve gözyaşlarını sildim. Konuşmuyordu. "seni üzecek şeyler yaptıysan özür dilerim. Sana daha fazla dayanamazdım" dedim. Konuştuklarımın tamamı içten pazarlıklıydı. Konuştuğum her kelimenin onun beyninde nasıl etkileşimlere girdiğini çok iyi biliyordum. "ben babamın yüzüne nasıl bakarım." dedi. Ben de ona bahsettiğim özgürlükçü fikirleri hatırlatarak "hayat senin hayatın, hesabını kimseye vermek zorunda değilsin unutma" dedim "eğer aynaya baktığında için rahat ediyorsa, gerisinin bir önemi yok
Porno hikayeleri
2 gün boyunca hiç konuşmadık. 2 gün sonra mesaj attım "düşman mıyız artık?". cevap gecikmedi. Hayır, ama garip hissediyorum diyordu. Ben babamın yüzüne nasıl bakarım. Bugüne kadar hiçbir erkeğe dokundurtmadım kendimi diyordu. Saydıkça saydı. Bu saymaların sebebi rahatlama isteğiydi. Onu rahatlatacağımı ve bütün bu kuruntulardan kurtaracağımı biliyordu. Uzunca mesajlaştık. Sonra telefonlaştık. 1 saat boyunca konuştuk. Konuşmanın başında ağlayan Kübra yerine sonunda gülen ve yaptığını kabullenmiş Kübra vardı. Normal tempoda konuşmaya devam ediyorduk. Okuldaki muhabbetlerimiz de aynı tıkırındaydı. Hiç kimse bir şey bilmiyordu. 10 gün sonra bir akşam mesaj attı. "ben hastayım yarın derse gitmeyeceğim" dedi. Aradım konuştuk. Sana bakan kimse var mı dedim yok dedi. O zaman yarın herkes dersteyken gelip ben bakayım sana dedim. Yine hafif naza çektikten sonra kabul etti. Ertesi gün yine cemaat evine gidecektim. Gece duşa girdim. Bizim çavuşu tranş ettim. Çıktım ertesi gün giyeceklerimi hazırlayıp yattım. Fena halde sikiş olacaktı. Beyaz ayakkabı, çok açık renk bir kot ve lacivert kareli bir gömlek giymiştim. Sabah dersime gittim. Anca öğleye doğru uyanırdı çünkü. Öğle yemeği vaktinde mesaj attım. Uyanmıştı. Haberleştik vs derken öğleden sonra evindeydim. İçeri yine aynı telaşla girdik. Neyin var bebeğim hayırdır dedim. Ona bebeğim dememden çok hoşlanmıştı. Bunu daha sonra söyledi. Hala da bebeğim dediğimde erir gider. 

İçeri geçip oturdum. Karşıma geçip oturdu. Öyle uzak durmasana gel dedim. Yanıma geldi. Önceki buluşmamızda olduğu gibi dizime yatırdım. Bu kez türbansız karşılamıştı beni. Benden çekinmiyordu artık. Saçlarını okşadım. Karnının ağrıdığını, dünden beri arıdan belini doğrultamadığını falan söyledi. Regl olduğunu anlamıştım ama "soğuk mu çarptı hayırdır" dedim. "yok, yahu ben de anlamadım ki" dedi. Regl olduğunu söylemeye çekiniyordu yanağından biç makas aldım sonra da öptüm. "geçmiş olsun bebeğime" diye de 1-2 şebeklik yaptım. Sonra kalkıp yanına uzandım. Başını göğsüme koydum. Böyle şeylerden çok hoşlanıyordu. Duygusal olarak eksik yanlarını tamamlıyordu. Başını kendime doğru çevirip dudaklarını içime çektim. Öpmeye başladım. Bu arada her yerini okşuyordum. Üstüne çıktım. Regl olduğu için soydurmak istemedim. Elbiselerimiz üstümüzdeydi. Hem okşuyor hem öpmeye devam ediyordum. Boynundan kulağından devam ettim. Nefesimi oralara veriyordum. Çıldırmak üzereydi. Zaten reglin verdiği bir azgınlık hâlihazırda mevcuttu. Hafifçe aşağı doğru inip bluzunu yukarı doğru sıyırdım. Göbeğini, kaburga çevresini yalıyordum. Ben yaladıkça belini kanepeden kaldırıyor, nefes alıp vermesi hızlanıyordu. Sessizce inliyordu, biri duyar diye korkuyordu. Bluzunu başına kadar sıyırdım. Seks mavisi biç sutyen gitmişti. 75 falandı galiba göğüsleri. Zor oldu ama onu da çözmekle uğraşmayıp yukarı sıyırdım. Memeleri önümdeydi. Taş kesilmişti resmen. 

Uçları dimdik tavana bakıyordu. İki eliyle de kanepeyi kavramıştı yırtmak üzereydi. Yaşadığı şey korkuyla karışıktı. Resmen adrenalin patlaması yaşıyordu ve kalp atışlarını göbeğinin kıpırtısından hissedebiliyordum. Gülümsedim. Dilimi uçlarında gezdirmeye başladım. Birkaç tüy vardı ama görmezden geldim. Ben gezdirdikçe çılgına dönmüştü. İlk defa bir kızın memelerinden bu denli uyarıldığına şahit oldum. 

İki memesini de salyalarımla sırılsıklam ettim. Başımı göğsüne doğru bastırıyordu. Biç ara saçımı kavradı. Canımı yakmaya başlamıştı. Üstüne uzandım. Öpmeye devam ettim dudaklarını. Alttan da ittiriyordum pantolonun üzerinden. Bacaklarıyla belimi kavradı. Şok olmuştum bu tarz bir hareketi hiç beklemiyordum. Kollarıyla da sardı. Resmen kilitlemişti beni. Daha hızlı pompalamaya başladım. Gözlerini kapatmış hafifçe inliyordu. Ben boşalmak üzereydim. Hemen pantolonun üzerinden çavuşun başını tutup doğruca banyoya koştum. Olduğuna anlam verememişti. Koşmasam pantolon berbat olacaktı. Neyse zor bela boşaldım etrafı batırmadan. Geri dönüp sigara yakabilir miyim diye sordum. İçerdeki odada içebilirsin koku yayılmaz dedi. Beraber içerideki odaya gittik. Bana bir çay tabağı getirdi, evde küllük yoktu. Amk seks hikayesi yazarken şimdi aklıma geldi küllüksüz sigara içmekte berbat bir şey ya. Neyse devam ediyim. Uzandım. O da yanıma uzandı. Biç ara sigarayı hiç denedin mi diye sordum. Hayır, iğrenç birey bu dedi. Ama hiç bakmamıştı tadına ve bu da bir yasaktı. Bir yasak daha delmenin tadına varmalıydı. Sigarayı aldım ağına götürdüm ve "denemelisin hiç değilse" dedim. "tadına bakmadım demezsin." ben uzatınca biç nefes çekti ve öksürerek verdi. Gerçekten iğrençmiş nasıl içiyorsun bunu dedi. Alıştıktan sonra çok güzel geliyor dedim. Ben kanepede boylu boyunca, o omzumda huzur içinde, öylece içtim sigaramı. Bittikten sonra biraz daha öpüşmek istedim. Zaten sonra da gidecektim. Gözlerimi kapatıp dudaklarına yapıştım. Biç 20 saniye sonra biç tepkisizlik sezdim. Gözümü açtığımda gözleri yaşarmıştı. Yine aynı tipler. Yok, ben babamın kızı olamadım, yok ben hudur muyum bilmem ne. Pişmanlık bastırmıştı yine ama ben yine isteklendirme modana girdim gönlünü yapmaya çalışıyorum falan. Canımı sıkmaya başlamıştı bu durum. Bozuntuya vermedim. Gözyaşlarını dindirip birkaç kez daha öptüm ve yanından ayrıldım. 

Akşam yine telefon trafiği başladı. Bana "senin sevgilin var ve yazık o kıza. Biz yanlış yapıyoruz. Hem bu yaptığımız benim için çok sakıncalı. Ya biri duyarsa, görürse vs diye biç ton laf saydı. Aralarda da hüngür hüngür ağlıyor. Sonradan anladım ki bunlar hep rolmüş ama. Kız kendine çekmeye çalışıyormuş beni ama yer mi Anadolu çocuğu? 

Aklınca duygusal tipler yapıp benim merhametime sığınacak. Ama kim gibiler seni be güzelim. Ben 2 yıldır fıstık gibi sarışınla çıkıyorum. Hem onu gidiyorum hem seni. Herkeyse. Dedim ki "sevgilimle benim aramdaki mevzunun pişmanlığı ya da hesabı bırak da bana kalsın. Kız arkadaşım ben düşünürüm. Kalanı da hiç düşünme, seni zor durumda bırakacak en ufak bir harekette bulunmam. Buna izin vermem emin olabilirsin

Eve gidip gelmelerim bir süre böyle devam etti. Genelde pantolon üstü ya da baca karası takıldık. blowjob kabul etmiyordu. Ama azdığı zaman ya da azdığımı anladığı zaman buluşuyor ve ateşimizi söndürüyorduk. Karşılıklı bir çıkar ilişkisine dönmüştü tüm bunlar. 

"yeri gelmişken size cemaat evini anlatayım biraz. 3 + 1 dia ev. Büyükçe bir salonu vardı. Evde TV ve internet bağlantısı yoktu. Zaruri durumlarda vın kullanıyorlardı. O da abla izin verirse. Buzdolapları ve diğer mutfak dolapları her daim doluydu. Genelde binden alınma ürünlerdi. Salonda bir teyp ve onlarca kaset vardı. Sohbet kasetleri kuran kasetleri vs. risale-i nur ciltleri vardı." 

Ve gidip gelmelerim iyice sıradanlaşmıştı artık. Ama rahat olamıyordum bir türlü. Eve atmayı düşünüyordum ama ev sahipleriyle karşılaşma açısından çok riskliydi. Bir gün gözümü karartıp Kübracı eve almaya karar verdim. Çünkü ileride anlatacağım bir seks hikayesi olması gerekiyordu. Planım akşamüstü karanlık çökerken onu eve almaktı ama akşam vakti cemaat evinden nasıl çıkacaktı? Bir yalan uydurmalıydım devamsızlık yaptığı derslerden birini bahane etmesini istedim o gün. 2. öğretimlerle derse girmesi gerekecekti. O bahaneyle evden çıkacaktı ve evdekiler onu okulda bilecekti. Karanlıktan faydalanıp onu eve alacaktım böylece ev sahibim de görmeyecekti. Velhasıl plan tıkır tıkır işledi. Kübra korka korka geldi evime çünkü o da nasıl bir apartmanda kaldığımı biliyordu ve rezil olmaktan korkuyordu. Hızlıca eve girdik. Girer girmez kapıya kilit attım. Çantasıyla pardösüsünü portmantoya astı. Türbanı kafasında kalmıştı, çıkartmadı. İkimiz de o heyecanla kızarmıştık. Biç an sessizlik oldu ve göz göze geldik. Sarıldık. Duygusallaşmıştı. Ama benim aklımdan geçen tek şey sevişmekti. 

Salona geçtik. Ev arkadaşım her zaman olduğu gibi bir başka arkadaşın evine knight online kasmaya gitmişti. Televizyondan biç müzik kanalı açtım. Hala korkaktı. İlk defa evime geliyordu ve kendini güvende hissetmiyordu. Yanına gidip güven vermek için sarıldım. Sonra çekilip gözlerinin içine bakarak gülümsedim. "o kadar güzelsin ki, kendimi ilk defa bir kadına karşı bu kadar zayıf hissediyorum" dedim. Egosunu böyle şişiriyordum. O kadar zayıf karakterliydi ki her söylediğime inanıyordu. Kaptırmıştı kendini. Dudağına ufak bir öpücük kondurdum. O an öpüşmek istemediği için takar sarıldı bana. Bir süre öyle kaldık. Sonra tekrar çekildim ve dudaklarına deli gibi abandım. Karşılık vermeye çalışıyordu bu kez. Deneyim kazanmaya başlamıştı. Amatör de olsa o da öpüyordu. Kanepeye uzandık. Öpüşürken ellerim amaç noktaya odaklanmıştı. Pantolonun düğmesine. Düğmeyi çözdükten sonra elimi içeri doğru atıyordum ki elimi tutup dışarı çekti. Henüz kıvama getirememiştim. Biraz daha devam ettik öpüşmeye. Üstünü tamamen çıkardım. Baş örtüsünü de çıkardım başından. Pantolonu kalmıştı altında. Kasıklarına doğru inip yalamaya başladım. İnliyordu. Sesi fazla çıkarsa başıma bela olur diye susturdum. Pantolonunu dize kadar indirdim. Bu sefer mani olmadı ama yüzüme de bakamıyordu. Elimi külotun içine attım. Sırılsıklam olmuştu. Temizliğinden emin olamadığım için yalamak istemedim. Ben de pantolonumu indirdim. Sehpada el kremi vardı. Çok az alıp gibim sürdüm ve külotu indirip baca karasına soktum. Zaten izlenmiş olduğu için yağ gibi kaygan olmuştu. 5 dakika kadar sonra çekip göbeğine boşaldım. Temizlemesi için ıslak mendil verdim. 

Sigaramı yaktım yine. Ben bitirene kadar o da üstünü başını toparlamıştı. Türbanını yapmak için banyoya gitti orada ayna vardı aynasız bağlayamazdı baş örtüsünü. Bu arada karanlık iyice bastırmıştı. Evden beraber çıktık yine çaktırmadan. Evine yakın birlerde bıraktım akşam başına bir şey gelmesin diye. Bu arada benim bir türlü teşhisi konamayan bir rahatsızlığım vardı. Sürekli karnıma ağrılar saplanıyordu. Barsak enfeksiyonu, gastrit, hemoroit, ülser vs. biç ton teşhis kondu ama hiçbiri fayda etmedi. Son ilişkimizin ertesi haftası karın ağrılarına dayanamayıp antakyaya yeni bir doktorun yanına gittim. Doktor hemen 2 gün sonrasına kolonoskopi randevusu verdi. Kübra ya söyledim ufak bir operasyon geçiricim diye. Kübra endişeliydi beni merak ediyordu. Bu arada sevgilim de kolonoskopi günü hastaneye yanıma geldi. Eve ailem ben ve sevgilim beraber döndük. 

Ben aldığım anestezinin etkisiyle evde sızmıştım. Sevgilim de yanıma kıvrılmıştı. Ailem kızı tasvip ettiği için problem değildi böyle bir şey. Ben uyurken mesaj gelmiş Kübra dan dan. İyi misin oldu ne yaptın falan filan diye endişeli bir mesaj. Sevgilim açıp okumuş mesajı. Cevap vermiş ben sevgilisiyim diye Kübra hiç bozuntuya vermemiş; merak ettiğini endişelendiğini söylemiş. Nasıl olduğumu sormuş. Sevgilim de; iyi sen onu merak etme demiş. Sonradan biç ton sorgu kim bu Kübra, yakınlığınız ne, niye bu kadar endişeleniyor falan. Dedim arkadaşız sadece okuldan, çok iyi kızdır harbi kızdır. Kıllanmana lüzum yok. Görüşmeni istemiyorum dedi. Tamam, aşkım diyip geçiştirdim ben de. 

Aradan zaman geçti 2. dönem başladı ders programları değişti onun ev müsait olmamaya başladı. Benim evin durumu zaten malum. Hasret kaldık birbirimize. Nahsak ne etsek diye düşünürken inanılmaz bir fırsat doğdu. Biç akşam eve girerken apartmanda biç telaş olduğunu fark ettim. Nedir ne değildir diye sorarken öğrendim ki ev sahibimin üst katta kalan yatalak annesi ölmüş. Hastanedeymiş cesedi. Ertesi gün defnedeceklermiş. Allah dedim binler gün bugündür yarın için hiç bir plan yapma benimlesin dedim Kübra ya. Bana mükemmel bir sekx hikayesi çıkacaktı. Cenazeyi köyde defnedeceklerdi ve köy İskenderun 1,5 saat uzaklıktaydı. Yaklaşık 100 km. sabah kalktım duşumu aldım etek tranşımı da oldum. Ev sahiplerime yardım ettim sandalyeydi şuydu buydu falan. Sonra naşı eve getirdiler helallik almaya. Bu sırada Kübra’yla mesajlaşıyorduk. Hazırda bekliyordu. Helallik alındı, bütün aile ve sokaktaki neredeyse tüm evler arabalara minibüslere binip cenazeyi defnetmeye gittiler. Sokak küçük bir sokaktı ve herkes birbirinin cenazesine hastasına düğününe falan giderdi. Herkes gittikten sonra etrafı kolaçan ettim ve Kübracı çağırdım. 

10 dakika sonra Kübra sokağın başında göründü. Ben bütün kapıları açıp eve çıktım. Kübra da girerken bütün kapıları kapatıp girdi içeri. İçeri girer girmez insan dışı bir şekilde öpüşmeye başladık. İkimiz de biliyorduk ki gün bizim günümüzdü. Bu kez benim odama geçtik. 

Hiç nazlanmadan ve zaman kaybetmeden ikimiz de soyunduk. Dedim ya gün bizim günümüzdü. Çırılçıplak öpüşmeye başladık. Elim vücudunun her yerinde geziyordu. Emiyle oynuyordum. Oynadıkça ıslanıyordu e kayganlaşıyordu. Kokusu 4 gün boyunca elimden gitmedi o ayrı mesele yatağa yatırdım. Bacaklarını aralayıp biç peçeteyle o akıntısını sildim. Klitorisini yalamaya başladım. Arada dilimi içinde gezdiriyordum. Tadı pek hoş değildi ama onun aldığı hazzı ve çarşafı tırmalayışını gördükçe ben de zevk alıyordum. 5 dakika geçmeden boşaldı. İlk defa boşaltmıştım Kübracı ve bir yasağı daha böyle delicesine bir zevkle kırmıştı. 

Nasılsın dediğimde yüzünde sadece aptal bir sırıtma ifadesi vardı. Utandırıcı almış gibiydi resmen. Yukarı doğru çıkıp memelerini yaladım. Yeter artık senin olmak istiyorum dedi. Nasıl yani dedim. Bana sahip olmanı istiyorum. İlk seninle olmak istiyorum ben dedi. Benim arka yemez beyler. Polis kızı sonuçta. Bekâretini alsam başıma bela olur bu kız yapışır adım gibi biliyordum. İçine girmemi mi istiyorsun yani dedim. Evet dedi. Ama ben bunun sorumluluğunu alamam başka türlü yapsak olmaz mı dedim. Nasıl yani dedi. Yine çok zevk alacaksın dedim. Nasıl olacak dedi. Bana bırak dedim. Anal seksyapacaktık ama nasıl. Dolaptan biç tane prezervatif çıkardım. Masada el kremi de vardı. Arkasını dönmesini istedim. Anlam veremedi ama kontrol bende olduğu için ses etmedi. doggy style nasıl birey biliyor musun dedim. Hayır dedi. Peki, köpek duruşu gibi dur ama başın yatakta olsun. Belini de içeri bük dedim. Yine anlamadı yapamadı. Secde etmiyor musun sen dedim. Evet dedi. Aynen öyle yap dedim. Pis baktı suratıma dalga geçtiğimi sandı ama sonra ciddi olduğumu anladı. Kondomu takıp kremi sürdüm. Tam doggy style pozisyonuna getirip arkadan yavaşça itelemeye başladım. aaaayy diye bağırarak kendini yüzüstü yatağa attı. Çok canı yanıyormuş hanımefendinin. Tekrar pozisyona getirdim. Yavaşça giriyordum ki başını soktuğum anda çığlığı basıp tekrar attı kendini. İyice sinirlenmeye başlamıştım. Son biç kez denedim aynı tak. Bu kez o kendini yüzüstü bırakır bırakmaz ben de üstüne abandım. Arka yanağını aralayıp çavuşu sapladım. Resmen çığlık attı. Binada kimse olmadığından umursamıyordum. Çıkar lütfen diye yalvarıyordu ama umursamıyordum artık. Kafasını yastığa gömdü. Ben de arkam parçalarcasına gidip gelmeye devam ediyordum. O koca arkam girmeyi sonunda başarmıştım ve gözüm başka hiçbir şeyi görmüyordu eti etime değdikçe hazzım katlanıyordu. Biç yandan da saçlarına asılıyordum. Altımda azap çektiğini görmek hoşuma gidiyordu sadist duygularım arada açığa çıkar böyle ve tatmin olurum bundan. Hem hayal ettiğim o arkam kavuşmanın verdiği özgüven hem de her vuruşta çıkan o sesle birazdan volkan gibi patlayacaktım. Hayatımın en zevkli anal seksiydi beyler. İlk defa gibiden daracık ve sıcacık bir göt görüyordum. Pürüzsüz ve kocaman bir arka gördüm. Bundan daha haz verici bir şey olamazdı. 5 dakika gelgitten sonra boşalacağımı hissettim. Birkaç saniye kala çıkarıp kondomu attım ve haykırarak sırtına ve arka ünün üstüne boşaldım. Her tarafı yapış olmuştu. Kalkmasına müsaade etmedim ortalığı batırmasın diye. Yatağın baş tarafına yani yüzünün yanına oturup biç sigara yaktım. İstediğimi fazlasıyla almıştım. Egom tavandı. Sigaramı bitince sırtını ıslak mendille silip kaldırdım yataktan…

Yorum atarsanız beğendiğim yorum yapanlara bu cemaat ablasının telefon numarasını vererim. Daha neler neler yaşadık onunla ve hala yaşıyoruz. Aramıza belki üçüncü kişi olarak sizi alırız. Ama güvenilirlik ve gizlilik çok önemli. Buradan bokunu çıkartmadan güzel yorumlarınızı yazın. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder