15 Aralık 2014 Pazartesi

Pederin Çılgın FantazileriMerhaba www.sex-itiraflari.info seks okurları.Yorgun vücudum, yıllar öncesinin hoş atmosferine daha fazla dayanamayarak uyukunun kollarına teslim oluvermişti. Dakikalarca ılık banyonun vücudumu olduğu kadar ruhumu da dinlendirmiş olmalı ki; bebekler gibi uyumuşum ertesi günün geç vakitlerine kadar. Uyandığımda eşim Serkan işe gitmişti.

Benim pazartesileri proğramım tamamen boştu. Part-time çalıştığım için, hafta sonu tatillerimin üç gün oluşu gerçekten hoştu. Yatağımdan zinde kalkmış, kuşlar gibi hafiftim. Kendime hafif bir kahve yaparak sigara eşliğinde balkon keyfinden sonra duşa girdim.


Ilık suyla oynaşırcasına sabun köpükleriyle kendimi okşuyor, tenimde gezdirdiğim ellerimi en mahrem bölgelerimde hoyratça mıncıklayarak seviyordum. Kendini sevmeyen ölürmüş, ben kendi vücudumu değil sevmek aşık olurcasına sevgiyle okşuyordum. Vücudumun her bölgesi sabun köpüğüyle kaplanmış haldeyken kapının kuş sesli zili çaldığında ilk aklıma gelen eşim olduğu için, değişik bir fantazi olsun diye öylece kapıya yöneldim ve gayri ihtiyari açıverdim.

Kayınpederim karşımda bıyık altından gülümseyerek içeri giriverdi. Şaşkınlıkla ilk yapabildiğim bir elimi vücuduma yanlamasına göğüslerimi kapatırken diğeriyle apışımı avuçlar gibi kadınlığımı örtme gayretiyle hafiften eğiliverdim ve saniye içinde O’na arkamı dönerek kaçarcasına banyoya koştum.

Böylesi extrem bir durum beni çok utandırmış, kalbim heyecanla atıyordu. Yeniden küvete girerken bana ne gibisinden omuzları silktim. Yeniden sabun lifini elime alıp vücudumda gezdirirken banyonun kapısı açılıverdi. Ellerim yeniden vücudumu kapladığında bu kez elimde sabun lifi de vardı.

Kayınpederim çırılçıplaktı ve bacaklarının arasındaki muhteşem erkekliği olmaması gerektiği kadar dimdik ve göbeğine doğru kalkmış ihtişamla önden bana doğru geliyordu. İnanmayan gözlerle baktığım tek nokta onun erkekliğiydi.

Sırıtarak yaklaştı ve küvetin içine girerek sabunlu tenimde ellerini dolaştırmaya başladı. Kocaman elleri, dolaştığı her noktamı yakıyordu. Öncelikle beni ürkütmemek için omuzlarımdan kavrayarak başlamış, sonrasında yavaşça aşağılara doğru inerek bel çukurumda ve kalça çevremde geziniyordu.

Ellerim çözüldü önce yavaşça, sonra sorar gözlerle ona bakarak munis bir edayla,
-ama yapmayın, lütfen
-tatlıııım, bunun için geldim.
diye yanağımı okşarcasına sevdi, çenemden yukarı kaldırarak dudak çeperlerimde gezdirdi dudaklarını, sonra yanağımda hissettim dilinin sıcaklığını. Bir eli, belimden kavrayarak beni kendi vücuduna yapıştırırken dudaklarıma bu kez ihtirasla yapışmıştı. Apışımı zorlayan muhteşem erkekliği içimin kaymasına neden olurken, kollarım yana düşmüş, kendimi olacaklara salıvermiştim.
-ama Serkan gelebilir
-az önce onun yanındaydım, çok işi var merak etme
-doğru değil ama yaptığınız
-ne yapayım canım, çok sexisin, aklımı senden alamıyorum
Elimi uzatarak erkekliğini kavradım ve sıktım.
-çok da zindesiniz bu yaşta
-buraya gelirken yüksek dozda ilaç aldım
-hiiiii, bir aksilik olmasın
-merak etme, içinde rahatlarım
-oğhhhhhh

Diye inlerken ona arkamı dönmüş hafiften eğilivermiştim. Gerçekten bende onu içimde istiyor, sertliğiyle içimi dövmesini arzuluyordum artık. Düşüncelerimi okumuşçasına arkamı kavrayarak ucunu kadınlığımın dudakları arasına yerleştirirken elimi uzatıp duşun vanasını açtım. Üzerimdeki sabun köpükleri vücudumu terkederken, kayınpederimin ilaçla da olsa kemikleşmiş erkekliğinin içime doğru ilerlemesi, henüz sulanmamış kadınlığımın nemli duvarlarına sürtünerek içimi dolduruverdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder